خدمات سرویس و تعمیر کولر در هشتگرد کرج

تعمیر کولر در کرج
تعمیر انواع کولر در کرج

اهمیت سرویس و تعمیر کولر در هشتگرد کرج

برای اینکه سیستم های کولر به عملکرد عادی خود ادامه دهند، باید به طور منظم سرویس شوند. همچنین سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی بخش بزرگی از قبض برق ماهانه را مصرف می‌کنند. تعمیر و نگهداری درست تفاوت زیادی در مصرف برق ایجاد می کند و می تواند به کاهش هزینه های ماهانه انرژی شما تا بیست و پنج درصد کمک کند. کولر هایی که به درستی کار می کند، ورود آلودگی به هوای داخل منزل و رطوبت را نیز کنترل می کنند باعث سلامت و تازگی هوای منزل می شوند.

نکات قابل بررسی در تعمیر و سرویس کولر در هشتگرد کرج

شرکت خدمات تعمیرات مجیک سرویس که خدمات تعمیر و سرویس سالانه کولر را انجام می دهد، چیزهای زیادی از جمله شارژ مبرد را بررسی می کند. سطح مایع خنک کننده یا فریون در کولر گازی باید به طور منظم بررسی شود زیرا 10 درصد از دست دادن می تواند منجر به افزایش مصرف انرژی شود. اگر سطح مایع خنک کننده کاهش یابد، همچنین می تواند باعث فرسودگی و پاره شدن کولر گازی با سرعت بیشتری شود. تکنسین های کولر ما ولتاژ و آمپر موتورهای الکتریکی را نیز آزمایش می کنند. آنها همچنین به قسمت هایی که ترموستات را حرکت می دهند و تمیز می کنند، روان کننده می زنند. سایر وظایفی که تکنسین های مجیک سرویس انجام می دهند شامل تست تسمه های فن و بررسی سیم کشی و اتصالات الکتریکی در میان سایر قطعات است.

در مدل های کولر آبی سرویس و تعمیرات شامل چک کردن موتور. پمپ کولر، سیستم برق رسانی ، بررسی وضعیت کلی کولر شامل بدنه ، سفال ها و … میباشد که تمام این خدمات توسط نیرو های متخصص مجیک سرویس قابل اجرا است.

مزایای خدمات تعمیر انواع کولر مجیک سرویس در هشتگرد کرج

  •  حرفه ای و متخصص بودن نیروهای مجیک سرویس در هر بخش
  • ابزار مناسبی دارند و قادر به نصب، نگهداری و تعمیر انواع کولر گازی
  • تکنسین های مجیک سرویس از قطعات یدکی با کیفیت بالا استفاده می کنند و آنها را از توزیع کنندگان مجاز تهیه می کنند.
  • به مشتریان خود توصیه می کنند که چگونه می توانند ازکولر خود مراقبت کنند تا از عملکرد مطلوب اطمینان حاصل کنند
  • خدمات تعمیر کولر را در همان روز و با بالاترین سرعت کیفیت ارائه می دهند.
چگونه خدمات تعمیر انواع کولر مجیک سرویس را آنلاین رزرو کنیم؟

روزهایی که مجبور بودید کولر خود را به تعمیرگاه ها ببرید، گذشته است. با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی، می توانید خدمات تعمیر لوازم منزل خود را از طریق پلتفرم های آنلاین رزرو کنید. کافیست در سایت مجیک سرویس به قسمت رزرو مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت کنید. همچنین میتوانید درخواست خود را از طریق تماس با مجیک سرویس نیز ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *