تعمیر آبمیوه گیری در کرج

تعمیر آبمیوه گیری در کرج
تعمیرات انواع آبمیوه گیری در کرج

از آنجا که هیچ وسیله برقی ضمانت کارکرد صحیح را تا اخر  عمر ندارد ممکن است به دلایل مختلفی دچار اختلال و خرابی شود این مشکلات میتواند شامل مشکلات در سیم های برق، سیم کشی داخلی، سوئیچ ها، اسپیندل، چرخ دنده ها، برس ها و نهایتا در موتور دستگاه باشد. و خوشبختانه بسیاری از این موارد با تیم تعمیرات مجیک سرویس قابل حل هستند.

شناسایی مشکل آبمیوه گیری

  • اگر آبمیوه‌گیری کار نمی‌کند، ابتدا مطمئن شوید که برق از پریز برق روشن است. سیم برق را بررسی کنید ؛ به دنبال سیم های شکسته یا اتصالات تا خورده باشید. موتور را تست کنید
  • اگر آبمیوه گیری همچنان کار نمی کند، ممکن است برس ها نیاز به تعویض داشته باشند. یا دستگاه را به تعمیرگاه ببرید یا آن را تعویض کنید.
  • اگر موتور  در حین استفاده متوقف شود یا کند شود، ممکن است فیوز داخلی سوخته باشد. اگر فیوز داخلی دارد، دکمه ریست را فشار دهید یا اجازه دهید موتور حداقل 10 دقیقه خنک شود و دوباره راه اندازی شود.
  • اگر موتور کار می کند اما آبمیوه گیری نمی چرخد ​​، آبمیوه گیری را جدا کنید و آن را به تعمیرکار نشان دهید.

تعمیرکار حرفه ای آبمیوه گیری

اهمیت وجود آبمیوه گیری در هر خانه ای به خصوص در فصول گرم سال به خوبی شناخته شده است از طرفی خرابی در لوازم برقی غیر قابل پیش بینی است و حتی دستگاهی که به درستی و  24 ساعته کار می کند، ممکن است خراب شود که برای آن به خدمات فوری تعمیر آبمیوه گیری نیاز دارید. ما تیمی داریم که از کارشناسان مجرب برای تعمیر هر نوع آبمیوه گیری با یک تماس در دسترس هستند.

چگونه خدمات تعمیر آبمیوه گیری مجیک سرویس را آنلاین رزرو کنیم؟

روزهایی که مجبور بودید آبمیوه گیری خود را به تعمیرگاه ها ببرید، گذشته است. با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی، می توانید خدمات تعمیر لوازم منزل خود را از طریق پلتفرم های آنلاین رزرو کنید. کافیست در سایت مجیک سرویس به قسمت رزرو مراجعه کنید و درخواست خود را ثبت کنید. همچنین میتوانید درخواست خود را از طریق تماس با مجیک سرویس نیز ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.